Badania lekarskie 24.09.2019 (wtorek) godz. 16:00

w dniu 24.09 (wtorek) o godz. 16:00 odbędą się badania lekarskie. Badania będą ważne pół roku lub rok:

a) jeśli maja Państwo badania krwi i moczu z poprzedniej wizyty (tj z marca) to lekarz podbije kartę NA PÓŁ ROKU - koszt badania to 50 zł (z EKG które jest obowiązkowe)

b) Jeśli maja Państwo badania krwi i moczu nie starsze niż z LIPCA to lekarz podbije kartę na ROK - koszt badania to 70 zł (z EKG które jest obowiązkowe)

osoby które zdecydują się na opcję a) będą musiały przedłużyć ważność badań w kwietniu 2020 NA WŁASNĄ RĘKĘ (KLUB będzie zamawiał lekarza tylko na jesieni)

Osoby które wykonują badania samodzielnie proszone są o dostarczenie (jeśli jeszcze tego nie zrobiły) kopii zaświadczenia do trenera

ważne! KLUB jedynie ułatwia badania zamawiając lekarza medycyny sportu - nie jest w żadnym wypadku stroną, nie odpowiada za cenę badania ani nie czerpie z tego żadnych korzyści. Terminy badań poszczególnych grup zostały ustalone z lekarzem, nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia i niedogodności wynikające z faktu badania wielu zawodników - jeśli nie akceptują Państwo tych zasad PROSIMY O UMÓWIENIE WIZYTY PRYWATNIE